Professionaalne barista koos espressomasinaga teie sündmusele!

Kui sul on tulemas mõni oluline sündmus, näiteks firma suve-/talvepäevad või kliendiüritus ning soovid seal pakkuda kvaliteetset ja head kohvi, siis kutsu enda juurde Nohik pop-up kohvik.
Kasutame parimat ja värskeimat kohviuba ning valmistame pööraselt häid kohvijooke – espressot, cafe lattet, cappuccinot, flat white jpm.
Teeme koostööd parimate kohviröstijatega Eestis. Kohvijooke valmistavad oma ala professionaalid, kes saanud vastava Barista väljaõppe ja koolituse  ning omavad sellel alal pikka töökogemust.
Lisaks sellele kasutame maailma tippklassi espressomasinat La Marzocco Linea, millega oleme võimelised tegema kuni 100 kohvijooki tunnis.
Vajadusel tuleme kohale oma mööbli ja letiga.
Meie jaoks pole oluline asukoht, oleme mobiilsed ja tuleme sinna kuhu vaja. Me ei vaja elektri- ega veeühendust. Kõik, mis puudu, võtame  kaasa. Seega võime teha ka ürituse paksu metsa sees:)
Oleme tänaseks teenindanud mitmeid rahulolevaid klinte ning kui sinu jaoks on oluline pakkuda oma külalistele parimat maitseelamust, siis kutsu enda juurde Nohikud.
Hoopis smuutid sinu üritusele?
Kui soovid oma külalisi kostida ühe tervisliku vahepalaga, siis telli smuutid Nohikust. Meie valikusse kuulub ligi 10 tervislikku ja maitsvat smuutit. Kõik meie smuutid on valmistatud puhtast toorainest ning ei sisalda sälitusaineid ega lisatud suhkruid. Tutvu meie valikuga.
Enne valiku tegemist saame meie kohvikus eelnevalt kõik smuutid järgi proovida ning valida just teile meelepärase. Juhuks kui olemasolevast valikust sobivat ei leia, teeme sulle just sellise smuuti, nagu sulle meeldib.
Smuutid saame teie sündmusele saata nii kulleriga kui valmistada värskelt kohapeal. Meie osavad smuutimeistrid tulevad täpselt sinna, kus teil tarvis, võtame kaasa kõik vajaliku tehnika ning soovi korral ka mööbli.

Võta meiega ühendust:
hello@kohviknohik.ee
+372 58666095